AKINSOFT MyFranchise Çözümleri

MyFranchise ile Entegre Çalışabilen Sistemler

WOLVOX Restoran Yönetimi

Restoran, cafe, bar, kahve dükkanları ve pastanelerdeki tüm süreçler için geliştirdiğimiz WOLVOX Restoran Yönetimi programımız ile tüm muhasebe sipariş ve üretim süreçlerinizi profesyonelce yönetmenin keyfini çıkartın.
* Servis Robotu bu yazılımımız ile entegrasyonludur.

Detaylar
WOLVOX Restoran Yönetimi - AKINSOFT MyFranchise
QR Karekod Menü - AKINSOFT MyFranchise

QR Karekod Menü

Elden ele gezen yıpranmış menülere son vererek, müşteri memnuniyetinizi ve kurumsallığınızı arttırın. Üstelik yaptığınız güncellemeler baskı maliyeti olmadan, anında müşterilerinizin cihazında gösterilsin. (WOLVOX Restoran Yönetimi programı ile entegre çalışmaktadır.)
* Servis Robotu bu yazılımımız ile entegrasyonludur.

Detaylar

Servis Robotu

Servis Robotları ile restoran, kafeterya, otel gibi hizmet sektörlerinde müşterilerinizin talep ettiği ürünleri servis ederek iş gücü ve zaman tasarrufu sağlayarak müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.
*QR menü ve WOLVOX Restoran Yönetimi ile entegre çalışabilmektedir.

Detaylar
Servis Robotu
Restoran PDA - Tablet Menü - AKINSOFT MyFranchise

Restoran PDA - Tablet Menü

Müşterilerinizden siparişleri alarak, üretim birimlerine iletmek ve siparişin hazırlanma sürecini garsonun takip edebilmesi için "Restoran Pda" ve menülerinizin görsel sunumunu zenginleştirmek için "Dijital tablet menü" kullanabilirsiniz.

Detaylar

Yemek Sepeti,Getir Yemek ve Trendyol Yemek ile Tam Entegrasyon

Kendi Sisteminizi Yemek Sepeti ve Getir Yemek hesaplarınız ile entegre ederek hızlı ve sorunsuz entegrasyonun keyfini çıkartın.

Detaylar
Online Yemek Sipariş Sistemleri ile Entegrasyon - AKINSOFT MyFranchise
MyRezzta ile Entegrasyon - AKINSOFT MyFranchise

MyRezzta

MyRezzta ile kendi alan adınız üzerinden yada MyRezzta üzerinden oluşturacağınız domain adresiyle, çok kısa sürede online sipariş almaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilave komisyon bedeli ödemek yok.

Detaylar

Garson Çağrı Sistemi

Müşterileriniz işletmenizde keyifli vakit geçirirken sürekli garson takibi yapmadan ihtiyaç halinde masalarında bulunan butona tıklayarak garsonu çağırma, hesap ödeme vb. işlemlerini kolayca halletsinler. (WOLVOX Restoran Yönetimi programı ile entegre çalışmaktadır.)

Detaylar
Garson Çağrı Sistemi - AKINSOFT MyFranchise
Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu - AKINSOFT MyFranchise

Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu

Faturalandırma işlemlerini satış sistemlerinize entegre edebilir, satılan ürünlerin stoklarınızdan düşmesini sağlayarak kasaya yapılan ödemeleri nakit, banka pos, alternatif ödeme vb. şekillerde kolayca raporlabilirsiniz. Online ve Offline işlem alma opsiyonları sağlayan cihazlar için inceleme yapabilirsiniz.

Detaylar
14 Gün Ücretsiz Deneyin *Kredi Kartı Gerektirmez