AKINSOFT MyFranchise Çözümleri

AKINSOFT Ürünleri ile Franchise Zincirinizi Eksiksiz Yönetin

Franchise markasının sahibi ana şirketin, sözleşmeyle bağlı şubelerini denetlemek ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzerine geliştirilen My Franchise Yönetim Sistemi ile şubelerin bir kısım ihtiyaçları, günlük operasyonları içerisinde ihtiyaç duydukları malzemeleri, ürün yönetimini tüm aşamaları takip ederek yönetebilirsiniz. My Franchise Yönetim Sistemi entegre yapısı ile tüm süreçleri kusursuz bir şekilde takip eder.

WOLVOX Restoran Yönetimi

Restoran, cafe, bar, kahve dükkanları ve pastanelerdeki tüm süreçler için geliştirdiğimiz WOLVOX Restoran Yönetimi programımız ile tüm muhasebe sipariş ve üretim süreçlerinizi profesyonelce yönetmenin keyfini çıkartın.

Detaylar
WOLVOX Restoran Yönetimi - AKINSOFT MyFranchise
QR Karekod Menü - AKINSOFT MyFranchise

QR Karekod Menü

Elden ele gezen yıpranmış menülere son vererek, müşteri memnuniyetinizi ve kurumsallığınızı arttırın. Üstelik yaptığınız güncellemeler baskı maliyeti olmadan, anında müşterilerinizin cihazında gösterilsin. (WOLVOX Restoran Yönetimi programı ile entegre çalışmaktadır.)

Detaylar

Restoran PDA - Tablet Menü

Müşterilerinizden siparişleri alarak, üretim birimlerine iletmek ve siparişin hazırlanma sürecini garsonun takip edebilmesi için "Restoran Pda" ve menülerinizin görsel sunumunu zenginleştirmek için "Dijital tablet menü" kullanabilirsiniz.

Detaylar
Restoran PDA - Tablet Menü - AKINSOFT MyFranchise
Online Yemek Sipariş Sistemleri ile Entegrasyon - AKINSOFT MyFranchise

Rezzta,Yemek Sepeti ve Getir Yemek ile Tam Entegrasyon

Kendi Sisteminizi Rezzta,Yemek Sepeti ve Getir Yemek hesaplarınız ile entegre ederek hızlı ve sorunsuz entegrasyonun keyfini çıkartın. Entegrasyon ekranında online siparişlerinizi yöneterek kazancınızı arttırabilirsiniz. Gün sonunda tüm işlemlerinizi raporlayabilirsiniz.

Detaylar

MyRezzta

MyRezzta ile kendi alan adınız üzerinden yada MyRezzta üzerinden oluşturacağınız domain adresiyle, çok kısa sürede online sipariş almaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilave komisyon bedeli ödemek yok. Üstelik de işletmenizin en önemli kazanımı olan müşterilerinize dair bilgiler de her an elinizin altında.

Detaylar
MyRezzta ile Entegrasyon - AKINSOFT MyFranchise
Garson Çağrı Sistemi - AKINSOFT MyFranchise

Garson Çağrı Sistemi

Müşterileriniz işletmenizde keyifli vakit geçirirken sürekli garson takibi yapmadan ihtiyaç halinde masalarında bulunan butona tıklayarak garsonu çağırma, hesap ödeme vb. işlemlerini kolayca halletsinler. Garson Çağrı Sistemlerimiz müşteri memnuniyetinize sağladığı yüksek katkı ile sizin ve müşterilerinizin vazgeçilmezi olacak. (WOLVOX Restoran Yönetimi programı ile entegre çalışmaktadır.)

Detaylar

Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu

Faturalandırma işlemlerini satış sistemlerinize entegre edebilir, satılan ürünlerin stoklarınızdan düşmesini sağlayarak kasaya yapılan ödemeleri nakit, banka pos, alternatif ödeme vb. şekillerde kolayca raporlabilirsiniz. Online ve Offline işlem alma opsiyonları sağlayan cihazlar için inceleme yapabilirsiniz.

Detaylar
Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu - AKINSOFT MyFranchise
14 Gün Ücretsiz Deneyin *Kredi Kartı Gerektirmez