AKINSOFT MyFranchise Çözümleri

AKINSOFT Ürünleri ile Franchise Zincirinizi Eksiksiz Yönetin

Franchise markasının sahibi ana şirketin, sözleşmeyle bağlı şubelerini denetlemek ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzerine geliştirilen My Franchise Yönetim Sistemi ile şubelerin bir kısım ihtiyaçları, günlük operasyonları içerisinde ihtiyaç duydukları malzemeleri, ürün yönetimini tüm aşamaları takip ederek yönetebilirsiniz. My Franchise Yönetim Sistemi entegre yapısı ile tüm süreçleri kusursuz bir şekilde takip eder.

WOLVOX Restoran Yönetimi

Restoran, cafe, bar, kahve dükkanları ve pastanelerdeki tüm süreçler için geliştirdiğimiz WOLVOX Restoran Yönetimi programımız ile tüm muhasebe sipariş ve üretim süreçlerinizi profesyonelce yönetmenin keyfini çıkartın.

Detaylar
WOLVOX Restoran Yönetimi - AKINSOFT MyFranchise
QR Karekod Menü - AKINSOFT MyFranchise

QR Karekod Menü

Elden ele gezen yıpranmış menülere son vererek, müşteri memnuniyetinizi ve kurumsallığınızı arttırın. Üstelik yaptığınız güncellemeler baskı maliyeti olmadan, anında müşterilerinizin cihazında gösterilsin. (WOLVOX Restoran Yönetimi programı ile entegre çalışmaktadır.)

Detaylar

Restoran PDA - Tablet Menü

Müşterilerinizden siparişleri alarak, üretim birimlerine iletmek ve siparişin hazırlanma sürecini garsonun takip edebilmesi için "Restoran Pda" ve menülerinizin görsel sunumunu zenginleştirmek için "Dijital tablet menü" kullanabilirsiniz.

Detaylar
Restoran PDA - Tablet Menü - AKINSOFT MyFranchise
Online Yemek Sipariş Sistemleri ile Entegrasyon - AKINSOFT MyFranchise

Online Yemek Sipariş Sistemleri ile Entegrasyon

Kendi Sisteminizi online yemek sipariş sistemi hesaplarınız ile entegre ederek hızlı ve sorunsuz entegrasyonun keyfini çıkartın. Entegrasyon ekranında online siparişlerinizi yöneterek kazancınızı arttırabilirsiniz. Gün sonunda tüm işlemlerinizi raporlayabilirsiniz.

Detaylar

Garson Çağrı Sistemi

Müşterileriniz işletmenizde keyifli vakit geçirirken sürekli garson takibi yapmadan ihtiyaç halinde masalarında bulunan butona tıklayarak garsonu çağırma, hesap ödeme vb. işlemlerini kolayca halletsinler. Garson Çağrı Sistemlerimiz müşteri memnuniyetinize sağladığı yüksek katkı ile sizin ve müşterilerinizin vazgeçilmezi olacak. (WOLVOX Restoran Yönetimi programı ile entegre çalışmaktadır.)

Detaylar
Garson Çağrı Sistemi - AKINSOFT MyFranchise
Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu - AKINSOFT MyFranchise

Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu

Faturalandırma işlemlerini satış sistemlerinize entegre edebilir, satılan ürünlerin stoklarınızdan düşmesini sağlayarak kasaya yapılan ödemeleri nakit, banka pos, alternatif ödeme vb. şekillerde kolayca raporlabilirsiniz. Online ve Offline işlem alma opsiyonları sağlayan cihazlar için inceleme yapabilirsiniz.

Detaylar
14 Gün Ücretsiz Deneyin *Kredi Kartı Gerektirmez